Красива лятна рокля – 3270
98.00€
Красива, свежа и сексапилна къса рокля от фино плетиво с дискретна лъскавина – Lurex. Материята, от която е изпълнена роклята е италианско, меко и приятно на допир висококачествено трико с елегантен блясък. Има свойството да се пере лесно и да съхне бързо.
Роклята е с интересна кройка, втален и изваян силует, с хастар.
Ефектно метално бижу придава завършен вид на изделието. Красивият аксесоар не нарушава целостта или цвета си от ръчно пране и почистване до 40 градуса.
Прекрасна материя за летния сезон, за всеки повод и дори за една перфектна плажна визия.
- Моделът на снимката е с размер S.
- Тюрбанът от снимката се предлага отделно.
- Препоръчително ръчно пране до 40 градуса.
- Дължина на роклята от бижуто – 83 см.
Аксесоарът върху роклята е изработен от НEръждясваща техническа сплав, която се използва в бижутерията и има няколко важни характеристики:
- Хипоалергичност: Този вид сплав е подходяща за хора с чувствителна кожа, тъй като рядко предизвиква алергични реакции.
- Устойчивост на външни фактори: Неръждясващите сплави са устойчиви на въздействието на околната среда, не потъмняват и не се износват лесно.
- Дълъг експлоатационен живот: Бижутата, изработени от този материал са издръжливи и могат да се ползват дълго време.
- Препоръчително ръчно пране до 40 градуса.
- Право на връщане и замяна на поръчката.
Гарантирано качество и произход на продуктите. - Всички пратки се изпращат с опция преглед и тест.
Всички цени в сайта са с включено ДДС. - Състав: 90% полиамид 10% еластан.
| Размер | XS, S, M, L, XL |
|---|



















Reviews
There are no reviews yet.